مسائل زناشوئی / اخبار داغ حوادث / اعتراف عجیب جوان شیطان صفت به آزار یک نوجوان پای چوبه دار زندان کرج

اعتراف عجیب جوان شیطان صفت به آزار یک نوجوان پای چوبه دار زندان کرج

پسر جوان که به اتهام آزار یک نوجوان در یک قدمی قرار داشت با معرفی همدستش، مجازات خود را به تعویق انداخت.

اعتراف عجیب جوان شیطان صفت به آزار یک نوجوان پای چوبه دار زندان کرج

سال 94 والدین پسر نوجوانی با مراجعه به پلیس Police کرج از ناپدید شدن فرزندشان خبردادند. پدردل نگران پسربچه به مأموران گفت: پسر 14ساله‌ام «میثم» ساعاتی قبل با ما جر و بحث کرد و از خانه بیرون زد. اما دیگر خبری از او نشده و بشدت نگرانش هستیم.
در حالی که تحقیقات برای یافتن پسرک آغاز شده بود، صبح روز بعد او با پای خود به یکی از کلانتری‌های کرج رفت و در حالی که شرایط عادی نداشت ادعا کرد دو مرد قوی هیکل که سرنشین پراید سیاه رنگی بودند، او را در خیابان ربوده وچند ساعت مورد آزار و اذیت قرارش داده‌اند. تا اینکه صبح زود و در غفلت شیطان Evil صفت‌های متجاوز Rapist موفق به فرار Escape شده است.
با توجه به اظهارات پسر نوجوان و اطلاعاتی که او درباره خودرو و مخفیگاه تبهکاران دراختیارمأموران قرارداده بود، تیم‌های پلیسی وارد عمل شده و یکی از متهمان به نام «وحید»- 34 ساله- را دستگیر کردند. در حالی که جست و جوها برای یافتن دیگر متهم پرونده ادامه داشت، پرونده «وحید» برای محاکمه به شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز به ریاست قاضی Judge هدایت رنجبر فرستاده شد واو به اتهام و  Rape به اعدام executionمحکوم شد. متهم که در همه مراحل بازجویی و محاکمه، تمامی اتهامات را گردن گرفته بود سرانجام برای اجرای حکم پای چوبه دار رفت اما همانجا لب به اعتراف گشود و همدستش را لو داد. بدین‌ترتیب رسیدگی به پرونده وارد مرحله تازه‌ای شد.
پدر پسر نوجوان گفت: «از زمانیکه پسرمان مورد آزار قرار گرفته، دچار مشکلات روحی و روانی فراوانی شده است. همیشه سعی می‌کند تنها باشد و در درس‌هایش هم به مشکل برخورده است. ما بشدت نگران آینده پسرمان هستیم. خیلی از شب‌ها با کابوس بیدار می‌شود. با این شرایط ما خواستار اشد مجازات دو متهم هستیم.»

آرایش زیر شکم در مشهد, ارایش زیر شکم بانوان, ارایش زیر شکم خانم, فایل صوتی کلاس زناشویی, کلاس اتاق خواب در مشهد, دانلود فایل صوتی آموزش مسائل زناشویی, کلیپ های صوتی روابط زناشویی, فایل لو رفته مشهد,

فیلم خانم جلسه ای آرایش زیر شکم