مسائل زناشوئی / اخبار داغ حوادث / برملا شدن راز خانه جنوب غرب تهران / این دختر جوان و پیرمرد تحت عنوان خانواده چه ها کردند؟ + عکس
برملا شدن راز خانه جنوب غرب تهران / این دختر جوان و پیرمرد تحت عنوان خانواده چه ها کردند؟ + عکس

برملا شدن راز خانه جنوب غرب تهران / این دختر جوان و پیرمرد تحت عنوان خانواده چه ها کردند؟ + عکس

برملا شدن راز خانه جنوب غرب تهران / این و پیرمرد تحت عنوان خانواده چه ها کردند؟ + عکس

 

پدر و دختری که تحت پوشش خانواده در تهران نقشه های زشتی را عملی می کردند در عملیات پلیسی در خانه ای واقع در جنوب غرب تهران شدند.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سرهنگ رحمان نعمتی سرکلانتر سوم پلیس Police پایتخت در تشریح این خبر گفت: چندی پیش ماموران انتظامی کلانتری ۱۴۸ انقلاب هنگام گشت زنی در سطح حوزه، متوجه رفتار مشکوک خانمی جوان و مردی مسن می شوند که به محض دیدن عوامل کلانتری سوار خودرو شده و از محل متواری شدند.
این مقام انتظامی بیان کرد: عوامل کلانتری که شماره انتظامی خودرو را رویت کرده بودند سرقتی بودن خودرو را از مرکز پلیس استعلام که مشخص شد خودرو سرقتی نبوده و به نام خانم جوانی بدون سابقه کیفری است.
وی با اشاره به انجام تحقیقات پلیسی و میدانی گفت: در تحقیقات بدست آمد که، پدر خانم جوان دارای سابقه به دفعات متعدد بوده و مخفیگاه وی در حوالی جنوب غرب تهران است.
نعمتی خاطرنشان کرد: نتیجه تحقیقات در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و در نهایت با اخذ دستور قضائی تیمی برای دستگیری سارقان به محل سکونتشان اعزام که در یک عملیات پلیسی، سارقان دستگیر شدند.
وی همچنین تأکید نمود: این و پدر که تحت پوشش خانواده اقدام به سرقت Stealing می کردند در مخفیگاه آنان تعدادی اقلام و قطعات خودرو از قبیل: حلقه رینگ، لاستیک، دستگاه ضبط خودرو، آمپلی فایر، پنل ضبط خودرو، تبلت، دو عدد گوشی موبایل، تعدادی آچار و مقداری مواد مخدر Drugs نوین و سنتی کشف و ضبط شد.
نعمتی در پایان بیان کرد: سارقان پس از بازجویی به مقام قضائی تحویل که با دستور جدید برای بررسی کامل تر تحویل پایگاه سوم آگاهی پلیس تهران بزرگ شدند.
آرایش زیر شکم در مشهد, ارایش زیر شکم بانوان, ارایش زیر شکم خانم, فایل صوتی کلاس زناشویی, کلاس اتاق خواب در مشهد, دانلود فایل صوتی آموزش مسائل زناشویی, کلیپ های صوتی روابط زناشویی, فایل لو رفته مشهد,

فیلم خانم جلسه ای آرایش زیر شکم