مسائل زناشوئی / اخبار داغ حوادث / تجاوز همزمان دو پسر به دختر تهرانی در خانه خالی

تجاوز همزمان دو پسر به دختر تهرانی در خانه خالی

همزمان دو پسر به دختر تهرانی در خانه خالی
پسرانی که با ظاهر مسافر کش دختر بیچاره را ربودند و در انتها او را با بردن به خانه خالی مورد تجاوز وحشتناک قرار دادند. دختر جوانی که از سوی 2جوان کثیف به خانه ای خالی کشانده شده و تحت تجاوز قرار گرفته بود با برداشتن پنهانی قبض برق سرنخ اصلی را در اختیار پلیس قرار داد.

روز یازدهم آبان ماه امسال دختر 19 ساله ای که میهمان خانه دایی اش در خیابان پیروزی تهران بود وقتی آنجا را ترک کرد تا به خانه خودشان برود سوار پراید مسافرکشی شد که دو پسر جوان سرنشینان آن بودند.مریم که نمی دانست در چه منجلابی گرفتار شده است وقتی با چاقویی زیرگلویش روبرو شد تنها با گریه و زاری خواست رهایش کنند اما دوجوان کثیف دست بردار نبودند.

هنوز هوا تاریک نشده بود که مریم با ظاهری آشفته و گریان خود را به کلانتری 132 نبرد رساند و پرده از سرنوشت سیاه خود برداشت.این دختر که ادعا داشت در دام دو متجاوز گرفتار شده است وقتی با دستور بازپرس پرونده پیش روی تیمی از پلیس آگاهی قرار گرفت گفت: می خواستم به خانه مان بروم تصورم این بود پراید مسافرکش است سوار شدم هیچ شکی نداشتم ناگهان پسری که فکر می کردم مسافر است،

چاقویی زیر گلویم گذاشت فهمیدم چه نقشه ای دارند التماس کردم و گفتم دار و ندارم را بردارند اما من را رها کنند آنها گوش به حرف من نمی دادند سرم را زیر صندلی ها فرو بردند و با سرعت به حرکت ادامه دادند خیلی زود با ماشین داخل پارکینگ خانه ای شدیم آنها تهدید کردند اگر فریاد بزنم من را خواهند کشت بناچار سکوت کردم تا اینکه داخل آپارتمانی شدیم .

وی افزود: در خانه آنها وقتی مقاومتم را دیدند کتکم زدند بعد که ناچار شدم تن به خواسته هایشان بدهم از صحنه تجاوز فیلم گرفتند و تهدیدم کردند شکایت نکنم بعد باز سرم را بین صندلی های ماشین فرو برده و از خانه خارج شدیم و بعد از دور زدن بسیار در خیابان ها در کوچه خلوتی رهایم کردند و رفتند.

مریم در ادامه گفت: من هیچ نشانی ای از دو پسر ندارم تنها وقتی آنها حواسشان نبود توانستم قبض برق خانه را بردارم و در کیفم پنهان کنم.کارآگاهان با دیدن قبض برق خیلی زود وارد عمل شدند و توانستند خانه را در پل چهارم بلوار ابوذر شناسایی کنند اما خبری از دو متجاوز نبود و ماموران روز 23 آبانماه ابتدا یکی از متجاوزان به نام محسن را به دام انداختند و سپس همدست وی که منصور نام دارد بازداشت شد.

محسن در بازجویی ها گفت:من و مریم دوست بودیم و خودش به خانه آمد و دروغ می گوید.وی زمانیکه فیلم سیاه از موبایلش به دست آمد و منصور نیز متناقض اقرار کرد در بازجویی ها پذیرفت مریم را به عنوان مسافر سوار کرده و با دوستش او را ربوده و تحت تجاوز قرار داده اند.بنابه این گزارش؛ تحقیقات درباره جرایم سیاه و احتمالی این دو شیطان صفت ادامه دارد.

آرایش زیر شکم در مشهد, ارایش زیر شکم بانوان, ارایش زیر شکم خانم, فایل صوتی کلاس زناشویی, کلاس اتاق خواب در مشهد, دانلود فایل صوتی آموزش مسائل زناشویی, کلیپ های صوتی روابط زناشویی, فایل لو رفته مشهد,

فیلم خانم جلسه ای آرایش زیر شکم