مسائل زناشوئی / اخبار داغ حوادث / تصادف هولناک 2 بازیکن فوتبال لیگ برتری ایران ! + عکس

تصادف هولناک 2 بازیکن فوتبال لیگ برتری ایران ! + عکس

شب گذشته و در هیاهوی بازی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و بازی استقلال و نفت مسجدسلیمان، اتفاق تلخی افتاد که باعث نگرانی فوتبال دوستان خوزستانی شد.

 

شب گذشته سینا کناری و میلاد بَحرانی که از بازیکنان باتجربه و اثرگذار سال گذشته و امسال استقلال اهواز هستند، در مسیر جاده اهواز-آبادان با خودروی سمند شخصی در حال رفتن به شهر محل سکونت خود یعنی آبادان بودند که دچار حادثه رانندگی شدند.

حادثه رانندگی برای دو بازیکن استقلال اهواز /  عدم توجه مدیران باشگاه به تهیه خوابگاه

خوشبختانه در این حادثه این دو بازیکن با اخلاق مشکل خاصی پیدا نکردند اما خودروی آن ها دچار آسیب شدید شد و با جرثقیل به پارکینگ منتقل شد.

از لحظه ای که این اتفاق رخ داد، بسیاری از فوتبال دوستان خوزستانی و به ویژه هواداران استقلال اهواز پیگیر حال این دو بازیکن بودند، اما نکته ای که بسیاری به آن اعتراض کردند بحث عدم تهیه خوابگاه مناسب توسط باشگاه استقلال اهواز برای بازیکنان شهرستانی است.

 

سینا کناری و میلاد بحرانی پور دو بازیکن خوزستانی و با اخلاق، از فصل قبل جزو مهره های مهم تیم بودند که در نتایج درخشان استقلال اهواز در انتهای فصل گذشته تأثیر زیادی داشتند، امسال هم مجبورند مانند خیلی از روزهای فصل قبل، روزانه برای شرکت در تمرینات و مسابقات به اهواز آمده و به آبادان برگردند.

در همین راستا، سینا کناری پس از حادثه دیشب و حوالی ساعت ۱ بامداد، در حساب شخصی خود اینستاگرام مطلبی را منتشر کرد که حاکی از نارضایتی اش از عدم توجه مسئولان استقلال اهواز به بازیکنان شهرستانی و خوابگاه آن ها است که در تصویر زیر مشاهده می کنید.

حادثه رانندگی برای دو بازیکن استقلال اهواز /  عدم توجه مدیران باشگاه به تهیه خوابگاه

 

به هرحال شاید تلاش های جسته و گریخته زیادی در دو سه سال اخیر در جهت بهبود وضعیت استقلال اهواز انجام شده است که شاید به مثابه چسب زخمی بر روی یک زخم کاری بوده اند و این تیم نیاز به یک اصلاح ساختاری و ریشه ای دارد، البته اگر مسئولین می خواهند نام استقلال اهواز زنده بماند. بازیکنی که با رقم پایین قرارداد و صرفا به خاطر اعتبار نام استقلال اهواز و هوادارانش حاضر به تمدید قرارداد شده است، نباید از حداقل حقوقش که خوابگاه مناسب و امکانات رفاهی حداقلی است محروم باشد.

آرایش زیر شکم در مشهد, ارایش زیر شکم بانوان, ارایش زیر شکم خانم, فایل صوتی کلاس زناشویی, کلاس اتاق خواب در مشهد, دانلود فایل صوتی آموزش مسائل زناشویی, کلیپ های صوتی روابط زناشویی, فایل لو رفته مشهد,

فیلم خانم جلسه ای آرایش زیر شکم