مسائل زناشوئی / اخبار داغ حوادث / حال و روز بد آقای فوتبالیست پس از جدایی از خانم بازیگر کشورمان!
حال و روز بد آقای فوتبالیست پس از جدایی از خانم بازیگر کشورمان!

حال و روز بد آقای فوتبالیست پس از جدایی از خانم بازیگر کشورمان!

رابطه عاشقانه و خانم بازیگر سرشناس کشورمان از زمانی که به پایان رسیده است باعث شده آقای دچار مشکلات روحی شود

نامزدی ستاره فوتبال و بازیگر ایرانی بهم خورد

رابطه عاشقانه ستاره جوان فوتبال و هنرپیشه گیشه‌ای سینما به یک سال هم نکشید و آن‌ها که تا نامزدی هم پیش رفته بودند و تنها به خاطر مخالفت مادر فوتبالیست با ازدواج هنری پسرش، پای سفره عقد ننشستند، خیلی زود از هم جدا شدند.

چند هفته پیش خبر کدورت میان این دو نفر به شکل غیررسمی به گوش رسید ولی نزدیکان هر دو طرف خودشان را به بی‌اطلاعی زدند تا اینکه دیروز یکی از خبرنگاران حوزه سینما با تأیید آن شایعات، گفت: بازیگر موردنظر که همراه نامزد فوتبالیستش از ایران رفته بود و با این فوتبالیست زیر یک سقف زندگی می‌کرد، نامزدی‌اش را به هم زده و به کشور برگشته و به دوستان نزدیک خود اعلام کرده دیگر هیچ رابطه‌ای با آن فوتبالیست ندارد.

گفته می‌شود فوتبالیست موردنظر چندان مایل به قطع رابطه با هنرپیشه گیشه‌ای سینما نبوده و بعد از وقوع اتفاق‌هایی که منجر به قطع رابطه و به‌هم خوردن نامزدی‌شان شد، به شدت دچار مشکل روحی شده و از وقتی نامزد سابقش به ایران برگشته، دیگر نمی‌تواند زندگی خارج از ایران را تحمل کند. پیش از این هم شایعه شده بود این لژیونر اصرار دارد به لیگ برتر بازگردد و حالا یک منبع موثق تأکید کرد او قصد دارد قرارداد فعلی خود را فسخ و از نیم‌فصل دوم در ایران بازی کند.

منبع: خبرورزشی

آرایش زیر شکم در مشهد, ارایش زیر شکم بانوان, ارایش زیر شکم خانم, فایل صوتی کلاس زناشویی, کلاس اتاق خواب در مشهد, دانلود فایل صوتی آموزش مسائل زناشویی, کلیپ های صوتی روابط زناشویی, فایل لو رفته مشهد,

فیلم خانم جلسه ای آرایش زیر شکم