مسائل زناشوئی / روابط زناشویی / در دوران نامزدی چگونه رابطه جنسی داشته باشیم؟ – مشاوره جنسی

در دوران نامزدی چگونه رابطه جنسی داشته باشیم؟ – مشاوره جنسی

مطلبی در مورد در چگونه داشته باشیم؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک رابطه جنسی در دوران را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت ازدواج مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در دوران نامزدی چگونه رابطه جنسی داشته باشیم؟

روابط جنسی, روابط جنسی در دوران عقد, روابط جنسی در دوران نامزدی,[categoriy]

تنها کسی که می تواند در خصوص رابطه جنسی شما و نامزدتان در دوران عقد، تصمیم گیری کند خود شما هستید. اما گرفتن این تصمیم کار ساده ای نیست و نباید از کنار آن به سادگی عبور کنید.
بسیاری از زوجهای جوان به دلیل عدم آشنایی و در پاره ای از موارد نبود آگاهی کافی درباره نحوه برخورد با روابط عاطفی و زناشویی بین همسران ، با مشکلاتی مواجه هستند، که متاسفانه این مشکلات در برخی از موارد تبدیل به بحران های خانوادگی می گرد که آثار آن در معضلاتی همچون افزایش آمار طلاق در جامعه ، تنوع طلبی جنسی و…. قابل مشاهده می باشد .  

بسیاری از خانواده ها و همچنین برخی از مشاوران، زوج های جوان را از برقراری روابط کامل جنسی در دوران عقد، منع می کنند. ترس و نگرانی آنها از مسایلی مثل: احتمال به هم خوردن ازدواج، امکان باردار شدن ناخواسته عروس، کمتر شدن اشتیاق دو طرف و خصوصا پسر برای برگزاری هرچه سریع تر عروسی و… است.

اما از طرف دیگر محدود کردن غریزه جنسی و خودداری از برقراری رابطه کامل زناشویی می تواند عواقب زیادی نیز داشته باشد. سرپوش گذاشتن بر میل سرکش شهوت آنهم زمانی که دوطرف احساس می کنند این حق قانونی و شرعی آنهاست که از یکدیگر بهره ببرند، می تواند باعث برخی اختلافات و کج خلقی ها در زمان قبل از عروسی شود. از طرفی زمینه ایجاد انحراف را نیز فراهم نماید.
تصمیم با شماست، اما درست تصمیم بگیرید!
برقراری رابطه جنسی بین شما و نامزدتان در دوران عقد یک تصمیم کاملا شخصی است و به حریم خصوصی شما مربوط می شود. از نظر شرعی و قانونی بین پسر و دختری که صیغه عقد بین آنها جاری شده است هیچ اشکالی ندارد. بین زن و شوهر بسیار مورد تاکید و سفارش اسلام قرار گرفته است و در بسیاری روایات از آن بعنوان شکلی از عبادت یاد شده است. بنابراین تنها کسی که می تواند در خصوص رابطه جنسی شما و نامزدتان در دوران عقد، تصمیم گیری کند خود شما هستید. اما گرفتن این تصمیم کار ساده ای نیست و نباید از کنار آن به سادگی عبور کنید.
در اینجا ۵ نکته که به شما کمک می کند تا تصمیم درست را بگیرید، ذکر می کنیم :
۱ – آیا همه ریسک ها را می دانید؟
بارداری ناخواسته در دوران نامزدی یکی از ریسک هایی است که باید از آن آگاه باشید و درباره آن فکر کنید. احتمال به هم خوردن ازدواج شما به هر دلیلی نیز یکی دیگر از ریسک هایی است که باید به آن فکر کنید. باید بدانید که اختلافات در دوران نامزدی بسیار متداول هستند، اما کم نیستند شمار کسانی که در همان ابتدای راه زندگی و در دوران عقد، از یکدیگر جدا شده اند. بنابراین قبل از برقراری روابط کامل جنسی با نامزدتان، به این موضوعات خوب فکر کنید.
۲ – آیا اطمینان دارید که باهم می مانید؟
البته آخر و عاقبت هیچ ازدواجی از قبل معلوم نیست. به سختی می توان اطمینان داشت که شما تا آخر عمر با هم زندگی خواهید کرد یا خیر. زندگی مشترک از همان ابتدا با فراز و نشیب های زیادی مواجه است. اما اگر قصد دارید با نامزدتان همبستر شوید، بهتر است یک شناخت و اطمینان نسبی بین شما وجود داشته باشد. هرچقدر این شناخت و اطمینان بیشتر باشد، ریسک مواجه شدن با اتفاقات احتمالی مثل طلاق و جدایی در دوران عقد کمتر خواهد شد. فراموش نکنید که در صورت به هم خوردن ازدواج شما، چنانچه رابطه زناشویی به طور کامل بین شما برقرار شده باشد، هردوی شما آسیب خواهید دید. شاید در نگاه اول به نظر برسد در چنین موقعیتی فقط دختر آسیب می بیند، اما مسئولیت های قانونی پسر نیز در صورت برداشته شدن بکارت نامزدش، بیشتر خواهد شد. پس اگر هنوز مطمئن نیستید که ازدواج شما دوام خواهد داشت یا خیر، بهتر است همبستر شدن با نامزد خود را به تاخیر بیندازید.
۳ – احتمال بارداری ناخواسته را جدی بگیرید
آیا می دانید که هیچ یک از راههای پیشگیری از بارداری ۱۰۰% تضمین شده نیستند؟ بعنوان مثال استفاده از کاندوم، می تواند احتمال بارداری تا حدود ۸۵% کاهش دهد و هنوز ۱۵% احتمال حاملگی وجود دارد. بنابراین اگر آمادگی بچه دار شدن در دوران عقد را ندارید، بهتر است روابط کامل زناشویی را تا بعد از عروسی به تعویق بیندازید.
۴ – موقعیت مکانی و زمانی خود را بسنجید
بهتر است بدانید که اولین رابطه کامل جنسی با نامزدتان، لزوما یک تجربه رمانتیک و لذت بخش نخواهد بود! در اغلب مواقع این رابطه با درد و خونریزی شدید همراه است. بنابراین مطمئن شوید که در مکان و زمانی اقدام به این کار می کنید که امکان مقابله با هرنوع اتفاق ناخوشایندی را دارید. بعنوان مثال دسترسی به جعبه کمک های اولیه، دسترسی به درمانگاه و… از نکاتی است باید به آن توجه کنید.
۵ – هرگز ” فقط به خاطر نامزدتان ” اقدام به این کار نکنید
پس از در نظر گرفتن تمام موارد فوق، شما باید زمانی اقدام به برقراری رابطه جنسی کنید که خودتان نیز به آن تمایل کامل داشته باشید. هرگز به خاطر نامزدتان کاری را که آمادگی آن را ندارید انجام ندهید. اینکه “او می خواهد” و یا دوست صمیمی شما نیز در دوران نامزدی اش با همسر خود همبستر شده است و یا دلایلی از این قبیل هرگز دلیل کافی برای این که با نامزد خود همبستر شوید، نیست.

منبع : tebyan.net

گردآوری راهنمای ازدواج آکاایران

 

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله در دوران نامزدی چگونه رابطه جنسی داشته باشیم؟ شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

آرایش هایی که در رابطه جنسی باعث زنندگی میشوند. , کسانی که در موقع فکر کردن زود گرسنه میشوند , حکم شرعی نزدیکی با همسر در دوران بارداری , تصاویر رابطه جنسی در دوران نامزدی وعقد , آموزش رابطه صحیح با نامزد در دوران عقد , موارد ایمنی برای عدم بارداری در نامزدی , در دوران عقد چگونه شوهرم را ارضا کنم؟ , ایا روابط جنسی در دوران قهر صحیح است , رابطه جنسی قبل ازدواج و دوران دوستی , راهنمایی رابطه جنسی دردوران نامزدی , در دوران عقد , در دوران بارداری چگونه سکس کنیم , در دوران نامزدی چگونه ارضا شویم , در دوران عقد چگونه نزدیکی کنیم , در دوران عقد چگونه آمیزش کنیم؟ , در دورا نبارداری نباید ارضا شد , روابط زناشویی در دوران نامزدی , چگونه رابطه مقعدی داشته باشیم , آمیزش زمان پریود آرام بخش ایت , عمل دخول چگونه انجام می شود؟ , تقویت رابطه عاطفی در زناشویی , ارتباط با نامزد در ماه رمضان , کارهای عاشقانه دوران نامزدی , اولین رابطه در دوران نامزدی , اموزش برقراری رابطه با دختر , رابطه معقدی در دوران نامزدی , رابطه مقعدی در دوران نامزدی , روشهای نزدیکی کسانی که عقدن , آموزش برقراری رابطه با همسر , اموزش رابطه جنسى با عکس الت , روشهای نزدیکی در دوران عقد , خاطرات اولین رابطه نامشروع , رابطه زناشویی در دوران عقد , خاطره اولین رابطه با همسرم , رابطه جنسی در دوران نامزدی , مسائل زناشویی در دوران عقد , رفتار با همسر دوران نامزدی , آموزش اولین رابطه زناشویی , اصول رابطه مناسب خانوادگی , لذت بردن از رابطه زناشویی , گیردادن های بی مورد نامزد , دخول چگونه انجام می شود؟ , داشتن رابطه در دوران عقد , چطور نزدیکی کنیم زناشویی , داشتن رابطه جنسی در دوره , میزان دخول در دوران عقد , , نامزدی عقد و بعد ازدواج , بکارت در نامزدی و مهریه , ۴ رابطه دهانی در نامزدی , رابطه جنسی دوران نامزدی , دخول کامل در دوران عقد , با همسر , رابطه دهانی در نامزدی , اولین رابطه در نامزدی , رابطه در دوران نامزدی , برقراری رابطه زناشویی , آمیزش در دوران نامزدی , روابط عاشقانه با همسر , رابطه جنسی در نامزدی , دخول در دوران نامزدی , دخول در دوران نامزدی , آموزش ارتباط با زنان , آموزش ارتباط با دختر , بهترین رابطه زناشویی , رابطه در زمان نامزدی , چرا باید رابطه عاطفی , زن وشوهر در زمان عقد , چگونه باید زن را کرد , اولین رابطه عاشقانه , روابط قبل از نامزدی , عاشق رابطه با شوهرم , رابطه جنسی زمان عقد , ایجاد رابطه با دختر , رابطه جنسی جلو مردم , ازدواج و رابطه جنسی , تقویت رابطه با همسر , چطور باید زن را کرد , رابطه در دوران عقد , تصاویر رابطه مقعدی , رابطه جنسی در دوره , برقراری رابطه جنسی , آموزش دوران نامزدی , چگونه نزدیکی کنیم؟ , چرا باید زن را کرد , رابطه جنسی در عقد , آموزش رفتار جنسی , آموزش اولین دخول , فوتوگرافی شب عقد , عکس دوران نامزدی , انواع رابطه جنسی , رابطه خوب با خود , سکس در دوران عقد , روابط دوران عقد , در دوران نامزدی , روزه رابطه جنسی , حکم رابطه با گی , رابطه در رمضضان , نحوه رابطه جنسی , چگونه کون کنیم , چگونه سک۳ کنیم , جرم رابطه جنسی , رابطه جنسی عقد , رابطه و ازدواج , رابطه در زمان , چگونه گی کنیم , رابطه جنسی با , پوزیشن نامزدی , اسم نامزد ها , دوران نامزدی , دوران ازدواج , روابط نامزدی , رابطه باهمسر , رابطه نامزدی , دوران نامزدی , رابطه دوران , تبیان sex”” , ارتباط جنسی , نامزد بازی , رابطه خوب , داسته ها , حال کنیم

در دوران نامزدی چگونه رابطه جنسی داشته باشیم؟
رابطه جنسی

اگر بیش از یک هفته رابطه جنسی نداشته باشیم چه اتفاقی می افتد؟