خانه / اخبار داغ حوادث / رابطه جنسی زن شهوتران با پسر بچه در دستشویی پارک
مهره مار اصل مهره مار اصل

رابطه جنسی زن شهوتران با پسر بچه در دستشویی پارک

زن شهوتی با پسر بچه

با پسر بچه 11 ساله باعث شد تا پلیس وارد عمل شد یک زن شهوتی که 42 ساله است به دلیل رابطه جنسی با پسر بچه 11 ساله که در همسایگی آنها زندگی می کرد به دام پلیس افتاد. خانم ناتالی دشان جانسون 32 ساله ، متهم به هدف قرار دادن پسر بچه 11 ساله با پیام های متنی، قبل از دعوت وی به آپارتمان خود در دیبال تگزاس برای برقراری رابطه جنسی است.

رابطه جنسی زن شهوت ران با پسر بچه در دستشویی پارک

جانسون، به فریب پسر بچه 11 ساله و کشاندن آن به خانه خود و برقراری رابطه جنسی با وی متهم شده است. اما زمانی که وی به این نوجوان اجازه داد تا شب را در خانه اش بماند، والدین این پسربچه مشکوک شدند و این زن شهوت ران گرفتار شد. به گفته پلیس، ثبت سوابق گفت و شنود تلفن، حاکی از آن است که جانسون با معشوقه نوجوان خود بیش از 1511 مورد مکالمه و پیام متنی داشته است.

 

این عشق ممنوع زمانی فاش شد که این پسر بچه 11 ساله ، تمام طول شب را با جانسون زن شهوت ران گذراند و به خانه پدربزرگش مراجعت نکرد. زمانی که این پسر بچه 11 ساله از سوی والدینش مورد بازخواست قرار گرفت، وی اعتراف کرد در آپارتمان جانسون بوده و با وی رابطه جنسی داشته است. این پسر بچه اعتراف کرد، چهار بار در آپارتمان و یک بار در دستشویی پارک محلی با جانسون رابطه جنسی داشته است.

رابطه جنسی زن شهوت ران با پسر بچه در دستشویی پارک

دونالد کارول، بازپرس دفتر کلانتری آنجلینا کانتی گفت:تنها با شنیدن حرف های این پسر بچه 11 ساله ، متوجه خواهید شد این حوادث چقدر وی را متاثر ساخته است. وی به امید آنکه بتواند این دوران را فراموش کند، قصد دارد تحت مشاوره قرار گیرد. جانسون به اتهام اقدام به کودک آزاری شدید، بازداشت شد. ماموران تحقیق گفتند عجیب است که یک زن، جذب یک پسربچه شده است.

 

رابطه جنسی زن شهوت ران با پسر بچه در دستشویی پارک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *