مسائل زناشوئی / روابط زناشویی / محل دقیق دخول و راهنمای شناسایی آلت خانم در شب زفاف و اولین دخول

محل دقیق دخول و راهنمای شناسایی آلت خانم در شب زفاف و اولین دخول

و راهنمای شناسایی آلت خانم در شب و

محل دقیق دخول ,,,,,,,,

برای اولین دخول در ، محل دقیق واژن و محل دقیق دخول کجاست ؟

سلام

من چند روز دیگه ازدواجمه و داریم اماده میشیم توی دوران عقد معاشقه و ارضا شدن بوده ولی نه به حد نهایی میخواستم بپرسم که من هیچ وقت … خانم را از نزدیک ندیدم و نمیدانم که محل واژن چه طوریه تصاویر زیاد به من کمک نکرده خواستم همون شب اقدام کنم ولی توی مقالات خوندم که نباید به طور کنجکاوانه به … زن نگاه کنید و دنبال واژن باشید خوب منم نمیدونم که دقیقا محل واژن کجاست؟

پاسخ :

سلام

تبریک میگم خدمت شما و همسرتون ، ان شاءالله به پای هم پیر بشید .

جایی که شما با اون کار دارید در بخش پایین … زنانه قرار داره . دقیقا چند میلیمتر بالای مقعد . بعد از معاشقه و کارهای مقدماتی ، باید با سر مردانگی تون به اون قسمت فشار وارد کنید .

توجه کنید که برای راحت تر شدن کار ، مسیر وارد کردن فشار نباید زاویه ی زیادی داشته باشه . فشاری که وارد می کنید باید در امتداد طول و..ن باشه . با زاویه دادن به مسیر حرکت مردانگی تون ، خانم شما ممکنه درد زیادی رو احساس کنه .

اگه به روش سنتی خواستید عمل کنید مسیر فشار باید کمی رو به پایین باشه . بعد از این که برای خانم تون عادی شد می تونید حالات دیگه رو هم امتحان کنید .

اگه شما با شوخی و شیطنت اقدام به شناسایی آ.. خانم تون بکنید برای خودش هم جذاب و شیرین خواهد شد و احتمال این که ناراحت بشه کاهش پیدا می کنه .

موقع شناسایی فضا رو طنز آلود کنید …  همسرتون از این که شما از شکل آلـ… خوشتون نیاد خیلی خیلی نگران هستند . پس تعریف و تمجید کنید . از واژه هایی مثل قشنگ و … برای توصیف آلـ….ش استفاده کنید . بگید که راضی هستید . بعد از این که تعریف و تمجید ها تموم شد و اون خیالش از بابت جذابیت آلـ.ش برای شما مطمئن شد ، مثل اینه که وزنه ی سنگینی رو از روی دوشش برداشته باشید .

در شب زفاف باید صبر زیادی داشته باشید . این شب اگه با آرامش بگذره و به حالات روحی و جسمی همسرتون توجه کافی رو داشته باشید ، یعنی به دردی که بهش وارد میشه اهمیت بدید و به اون فشار بیش از توان تحملش وارد نکنید و قبل از شروع کار ، ترس رو در اون از بین ببرید ، هم شب زفاف برای شما خاطره انگیز خواهد شد و هم در آمیزش های بعدی ، این شانس رو خواهید داشت که همسرتون به گرمی از روابط جنسی استقبال کنه .

اگه بی صبر و کم تحمل باشید ، بالاخره شما به مراد دلتون میرسید ولی برای آمیزش های بعدی باید التماس ! کنید . حسرت این که رفتار گرم همسرتون رو در رابطه جنسی ببینید ، احتمالا به دل تون خواهند موند ! بعد ها از این شاکی خواهید شد که همسرم گرم نیست . موقع رابطه جنسی هیچی نمیگه ، عکس العملی نداره و … . در نتیجه خودتون هم لذت کافی رو نخواهید برد و نسبت به هم سرد میشید .

,

محل دقیق دخول | راهنمای شناسایی آلت خانم در شب زفاف و اولین دخول

صداهایی که هنگام ورود و خروج آلت مرد از واژن زن شنیده می شود

صداهایی که هنگام ورود و خروج آلت مرد از واژن زن شنیده می شود