مسائل زناشوئی / تخفیف بازار / ست براش آرایش حرفه ای 10 تکه ی مک Mac

ست براش آرایش حرفه ای 10 تکه ی مک Mac

حرفه ای 10 تکه ی مک Mac

ست براش آرایش حرفه ای

  بیشتر خانم‌ها می‌دانند که داشتن براش های آرایشی  خوب مساوی است با سلامت و زیبایی بیشتر، چون اولا پوست ملتهب نمی‌شود و دیگر این‌که با یک برس خوب می‌توان کنترل بیشتری روی مواد آرایش داشت و نتیجه مطلوب‌تری را به‌دست آورد و در نهایت نیز چهره‌ای طبیعی‌تر داشت اما خیلی از خانم‌ها هم هستند که اصلا به این مورد توجه نمی‌کنند و اصلا به اهمیت برس آرایشی واقف نیستند و برای‌شان فرقی ندارد چه برسی را برای چه کاری استفاده کنند. براشها و قلمو های حرفه ای آرایشی جزئیات فراوانی دارند که شاید هیچ‌گاه به آن‌ها فکر نکرده‌ باشید اما دانستن آن‌ها می‌تواند حسابی کمک‌کننده باشد.

ست براش آرایش حرفه ای

قیمت این محصول 95.000 تومان

Buy-arzan

برسی ها و قلموهایی با موهای مصنوعی بیشتر برای مواد آرایشی مایع مناسب هستند چون موهای مصنوعی مایع را بیش‌ازحد به خود جذب نمی‌کنند. برسهای آرایشی در میکاپ بسیار کاربرد داردند ولی این فقط نخستین قدم است. باید کاربرد برسها را بدانید و آن را در جای خودش بکار ببرید. پخش کردن کرم‌پودر با  اسفنج کار ساده‌ای نیست که افراد مبتدی از عهده آن بربیایند و بتوانند به صورت یکنواخت کرم پودر را روی صورت پخش کنند، به این افراد توصیه می‌کنیم از برس‌های گرد حجیم استفاده کنند.

ست براش آرایش حرفه ای

این ست پرکاربردترین برسهای آرایشی را در اختیار شما قرار میدهد تا برای تمامی قسمتهای صورت بتوانید از قلم مخصوص برای میکاپ استفاده کنید. آرایش چشم ، ابرو ، لب و تمامی قسمتهای صورت را به آسانی میتوانید میکاپ کنید.
دارای الیاف مصنوعی با تراکم بالا
الیاف با کمترین جذب مواد آرایشی
مناسب استفاده با پودر صورت ، رژگونه و کرم آرایشی و سایه چشم و ابرو
مناسب استفاده برای کانتورینگ صورت
دسته نشکن قابل انعطاف
سهولت استفاده برای گریم ، کانتورینگ و انواع میکاپ

ست براش آرایش حرفه ای

قیمت این محصول 95.000 تومان

Buy-arzan

استند عنکبوتی گوشی موبایل

استند عنکبوتی گوشی موبایل