مسائل زناشوئی / روابط زناشویی / شیوه های جدید رابطه جنسی

شیوه های جدید رابطه جنسی

شیوه های جدید

در این نوشته از سایت مادرانه چند شیوه از رابطه جنسی بین زوجین را قرار داده ایم امیدواریم که این روشها باعث شیرین تر شدن زندگی شما بشود.

مادرانه:تجارب بالینی و تحقیقات متعدد علمی نشان داده اند که اگر رابطه جنسی برای طرفین رابطه لذت بخش بوده و توام با خشنودی و رضایت زن و مرد باشد، بی تردید بیش از 85 درصد مشکلات و مسائل اخلاقی زوجین، به خودی خود حل و فصل می شود. در یاداشت قبل، به برخی از پوزیشن های نزدیکی اشاره نمودیم، حال در این یادداشت به جند وضعیت دیگر آمیزش اشاره می نمائیم.

وضعیت طرفی (پهلو به پهلو)
وضعیت طرفی ممکن است به دو صورت “رخ به رخ” یا “رخ به پشت” باشد اما منظور اصلی از وضعیت طرفی گونه “رخ به رخ” آن است. معمولا در این وضعیت، زن پای بالایی خود را بر روی دو پای مرد تکیه می دهد اما غالبا این حالت به معنای طرفی نیست، زیرا مرد پشت خود را بیشتر به زمین تکیه داده و زن خود را تا حدی به سمت سینه و بدن مرد می کشاند. گاهی ممکن است زن و شوهر ابتدا در وضعیت قراردادی قرار گیرند اما سپس به آرامی به پهلو بغلطند.

در این حالت از آمیزش، که پهلو به پهلو نام دارد، معمولا زن و مرد هر دو روی یک پهلوی خود می خوابند و پاهایشان را طوری که هر دو راحت باشند بر روی هم قرار داده و با یکسری حرکات موجی کمر، عمل مقاربت (دخول)را انجام می دهند. در این شیوه آمیزش، مرد به پهلوی چپ می خوابد به گونه ای که کاملا در میان پاهای زن قرار می گیرد، زن نیز بایستی پای چپ خود را به پشت مرد ببرد. در این حالت ،مرد می تواند به راحتی با دست راستش، باسن را نوازش کرده و به تحریک وی کمک کند.
اگر مرد سنگینی وزن خود را به جانب دست چپ بیندازد، سنگینی بدنش کمتر پای زن را آزار می دهد از سوی دیگر، مرد می تواند با عبور همین دست خود از پشت زن ، به راحتی به پشت، پهلو و قسمت هایی از سینه زن دسترسی پیدا کرده و برای تحریک بیشتر خود و همسرش آن نواحی را نوازش نماید. در این وضعیت، بوسیدن به افزایش لذت و تحریک، کمک شایانی می کند. از آنجایی که در این نوع آمیزش، اکثر نقاط زن و مرد با هم در تماس می باشند میزان لذت 50 به 50 به نفع طرفین است.

در وضعیت متقاطع، وزن دو نفر بر یکدیگر تحمیل نمی شود و عمل دخول به راحتی و کاملا عمیق، میسر است. در این نوع امیزش، دستهای طرفین برای انجام انواع بازی های جنسی من الجمله تحریک کلیتوریس آزاد است. در آمیزش متقاطع ، پاها به شدت با هم در تماسند و بدن ها به یکدیگر قفل می شوند که این عمل، احتمال آبستنی را زیاد می کند و هم این که برای زن باردار بی خطر است

شیوه ای از وضعیت طرفی موسوم به “وضعیت متقاطع ” بهترین شیوه آمیزش پهلو به پهلو است که از بسیاری جهات جالب و قابل توصیه بوده و انجام آن نیز بسیار ساده است. در این حالت، زن به پشت خوابیده و مرد نیز به پهلو در کنار زن قرار می گیرد، به گونه ای که بدن هر دو نفر با هم زاویه ای در حدود 60 درجه یا کمی بیشتر تشکیل دهد. زن با بالا بردن پایی که به طرف بدن مرد است و یا قرار دادن آن بر روی لگن و یا پهلوی او آماده برای نزدیکی می شود؛ در همان حال، مرد نیز با نگه داشتن پای دیگر زن بین دو پای خود، اقدام به دخول می کند(این وضعیت، شبیه چهار انگشت از دو دست است که به شکل دو هفت در آمده و نسبت به هم زوایه ای نزدیک به قائمه دارند و در هم فرو می روند ). در وضعیت متقاطع، وزن دو نفر بر یکدیگر تحمیل نمی شود و عمل دخول به راحتی و کاملا عمیق، میسر است. در این نوع امیزش، دستهای طرفین برای انجام انواع بازی های جنسی من الجمله تحریک کلیتوریس آزاد است. در آمیزش متقاطع ، پاها به شدت با هم در تماسند و بدن ها به یکدیگر قفل می شوند که این عمل، احتمال آبستنی را زیاد می کند و هم این که برای زن باردار بی خطر است.
وضعیت تحریک نقطه جی
این وضعیت آمیزش شامل دو مرحله است. در مرحله اول، زن بر روی سطحی که از نظر ارتفاع بالاتر از مرد است، می نشیند. برای این منظور می توان از یک میز و یا یک صندلی پایه بلند استفاده نمود. در این حالت، زن صندلی را به عنوان تکیه گاه و یا حفاظ برای بدن خود بکار می گیرد و حتی می تواند در لحظات حساس برای کسب لذت بیشتر، از صندلی بلند شده و جهاز جنسی خود را به دهان مرد نزدیک تر کند. برای راحتر و بهتر انجام شدن این حرکت توصیه می شود که به هنگام اجرای حرکت، زن کمر خود را به سمت عقب متمایل کند.
دادن پسخوراند به همسر توسط زن، دومین مرحله این نوع آمیزش است. در این حالت، زن یکی از پاهای خود را بر شانه مرد قرار داده و کف پایش را بر روی کمر، کتف و شانه های همسرش می کشد. با انجام این حرکت، ضمن تحریک و ایجاد لذت حسی در مرد، به وی این پیام را می دهد که او نیز در حال لذت بردن و تحریک است. امکان دسترسی آسان مرد بهنقطه جی در واژن زن (محدوده ای به حالت اسفنجی است که از زیر پیشابراه از دهانه واژن شروع شده و به اندازه 5 تا 25 سانتیمتر به داخل واژن روی دیواره قدامی آن قرار دارد و معمولا با وارد کردن دو بند انگشت قابل لمس است)، از جمله محاسن این شیوه آمیزشی است.
در این وضعیت آمیزش ، مرد می تواند به راحتی و با کمک انگشتانش این نقطه حساس بدن زن (نقطه جی )را لمس نموده و با تحریک آن بخش، لذت جنسی وی را دو صد چندان کرده و برای او ارگاسم مطبوع و خوشایندی فراهم آورد. از سوی دیگر، در این حالت، سینه های زن به راحتی در دسترس مرد قرار می گیرد، مرد می تواند نه تنها عشق بازی کند بلکه به آسودگی سینه های زن را نیز تحریک نماید. از جمله معایب این روش این است که مرد تنها می تواند مقدار کمتری از آلت خود را به واژن زن داخل کند. میزان لذت جنسی در این وضعیت، 70 به 30 به نفع زن است.
رابطه جنسی
وضعیت عقبی (نزدیکی از عقب)
در اولین حالت از این وضعیت، زن در حالی که پشتش به طرف سینه و شکم مرد است، به پهلو می خوابند؛ برای دخول عمیق تر بهتر است مرد سینه خود را حدود 30 درجه عقب تر از زن نگه دارد و یا آنکه بالشی را به عنوان تکیه گاه روی زانو، به گونه ای که پای چپ عمود بر آن است، قرار دهد . مرد می تواند با مالیدن آلتش بر روی کلیتوریس زن و یا دست زدن به سینه های زن، همسرش را به شدت تحریک کند.

در دومین حالت از این وضعیت، زن به سینه خوابیده و بالشی را در زیر شکم و لگن خود قرار می دهد، مرد روی زن می خوابد و ضمن عمل دخول می تواند سینه های همسرش را نیز نوازش دهد.

و در سومین حالت، زن کف دستها و زانوهایش را روی زمین می گذارد و مرد با قرار گرفتن در پشت زن، شروع به دخول می کند و یا اینکه زن در وضعیت سجده قرار گرفته (سر را تا بجایی که باسن نمایان تر شود، پایین می برد و اندکی نیز باسن را به سمت عقب متمایل می کند تا برجسته شود ) ، مرد نیز دخول را از سمت عقب انجام می دهد (منظور دخول در فرج زن است نه مقعد) . در وضعیت سجده، فرج بسیار تنگ می شود و مقاربت اندکی برای زن دردناک است ، در حالی که مرد حرکت آلت خود بر عضلات واژن را به شدت لمس کرده و لذت زیادی می برد.

در این روش، ضمن اینکه زن و شوهر از مشاهده صورت یکدیگر و تبادل عشق و رزی و بوسه محرومند، کلیتوریس نیز هرگز تحریک نمی شود، در نتیجه ارگاسم زن (اوج لذت جنسی) به دشواری حادث می گردد. از طرفی فشار کفل زن بر شکم و ران مرد، او را به شدت تحریک کرده و به سرعت وقوع انزال را موجب می شود، البته مرد می تواند با مهارتهای خاص خود با کمک گرفتن از دست خود، از جلو کلیتوریس و سینه های زن را تحریک کند و او را به ارگاسم دعوت کند. میزان لذت جنسی در این وضعیت قراردادی ، 80 به 30 به نفع مرد است.

آمیزش از نوع وضعیت عقبی، در شرایط زیر بسیار مفید به فایده است:
*زمانی که زن بخاطر مشکلات و نابهنجاری های استخوانی و مفصلی قادر به انجام نزدیکی از روشهای پیش گفته نیست.
*هنگامی که به سبب مشکلات میزراه زن ،فشار بر آن همراه با درد و سوزش است.
*در مواقعی که پزشک علت ناباروری را کجراهی مختصر رحم تشخیص دهد.
وضعیت نشسته
در این حالت، مرد بر روی یک صندلی بی دسته و یا در لبه تخت با پاهای باز می نشیند و زن با پای گشاد روی دو پای مرد قرار گرفته و خود را پیش می راند ، در همان حال مرد نیز کمر و لگن زن را گرفته و خود را پیش می کشد. به هنگام دخول کامل، زن می تواند با حرکت بالاتنه خود، باسنش را بر آلت مرد بلغزاند. اگر پشت زن به طرف مرد باشد، دخول از عقبنیز امکان پذیر خواهد بود. در روشی دیگر از این وضعیت، زن روی تخت یا کاناپه دراز می کشد سپس باسن خود را تا لبه تخت/کاناپه جلو می آورد ، پاها را بلند کرده و یا باز می کند مرد در حالتی ایستاده یا زانو زده عمل دخول را انجام میدهد.

در وضعیت آمیزش نشسته، تحریک کلیتوریس به بالاترین شدت خود می رسد و این تنها دلیل تجویز این شیوه، برای زنهایی است که به تحریک کلیتوریس نیازمندند. این روش شبیه به “وضعیت معکوس” است و در آن سهم فعالیت بین دو نفر تقریبا به یک نسبت تقسیم می شود، احتمال باروری بسیار کم است، کنترل حرکات و تحدید میزان دخول به آسانی میسر است.

منبع:تبیان

رابطه جنسی

اگر بیش از یک هفته رابطه جنسی نداشته باشیم چه اتفاقی می افتد؟