مسائل زناشوئی / تخفیف بازار / خرید ظرف نگهداری آبمیوه و مایعات
خرید ظرف نگهداری آبمیوه و مایعات

خرید ظرف نگهداری آبمیوه و مایعات

خرید و مایعات

خرید ظرف نگهداری آبمیوه و مایعات

مصرف آب میوه ها و نوشیدنی های طبیعی در قیاس با مصرف آب میوه های صنعتی بسیار سالم تر است،اما روش های نگهداری آب میوه‌های طبیعی سخت تر است زیرا در آن از مواد نگهدارنده استفاده نمی شود.به همین دلیل ما ظروف قفلی نگهداری آبمیوه و مایعات را معرفی میکنیم تا با استفاده از آن طول مدت نگهداری آبمیوه را تا 72 ساعت افزایش دهید.

امروزه محصولاتی که رفاه بیشتری برای مشتریان فراهم کنند، از محبوبیت بیشتری برخوردارند. محصولاتی که قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی و تحمل دمای بالا داشته باشند یا استفاده از آن ها آسان و متناسب با ارگونومی بدن باشد، در گروه محصولات محبوب خانواده ها قرار دارند.این ظروف از پلاستیک مرغوب و باکیفیت در جهت افزایش رفاه و سلامت جامعه ساخته شده است.

 

خرید ظرف نگهداری آبمیوه و مایعات

ظرفیت نگهداری این محصول 1/3 لیتر بوده و نوار درب آن سیلیکونی می باشد که باعث مقاومت در برابر حرارت و عدم ایجاد فساد در محتویات غذایی می گردد و همچنین دارای چهار قفل مستحکم با قابلیت بازو بست بسیار آسان است . این محصول بدلیل استفاده از مواد درجه یک و مرغوب موفق به کسب گواهینامه بهداشت و استاندارد اروپا گردیده است و امکان کاربرد در فریزر و مایکروفر رانیز دارد.

قیمت : 15,000 تومان

خرید آنلاین ظرف نگهداری آبمیوه , خرید ارزان ظرف نگهداری آبمیوه , خرید اینترنتی ظرف نگهداری آبمیوه , خرید پستی ظرف نگهداری آبمیوه , خرید ظرف نگهداری آبمیوه , خرید ظرف نگهداری آبمیوه پرداخت در محل , ارزان ترین قیمت ظرف نگهداری آبمیوه , فروش آنلاین ظرف نگهداری آبمیوه , فروش ارزان ظرف نگهداری آبمیوه , فروش اینترنتی ظرف نگهداری آبمیوه , فروش پستی ظرف نگهداری آبمیوه , ظرف نگهداری آبمیوه , ظرف نگهداری آبمیوه

یخچال فندکی, قیمت یخچال مسافرتی خودرو, قیمت یخچال و گرمکن ماشین ,یخچال و گرمکن ,یخچال و گرمکن 7/5 لیتری, یخچال و گرمکن اتومبیل, یخچال و گرمکن فندکی

یخچال و گرمکن فندکی اتومبیل