مسائل زناشوئی / اخبار داغ حوادث / عکس لخت دختران برای وام گرفتن + برهنه شدن زن جوان چینی

عکس لخت دختران برای وام گرفتن + برهنه شدن زن جوان چینی

عکس لخت دختران برای وام گرفتن

دادن وام دانشجویی در چین با وثیقه عجیب ! در یک سایت معروف برای دریافت وام باید دانشجویان دختر عکس برهنه خود را بعنوان ضمانت ارسال کنند تا بتوانند وام دریافت کنند.

 

این رفتار زشت و غیر اخلاقی باعث واکنش ها و انتقادهای بسیاری شده است…

 

دریک اقدام عجیب و باورنکردنی یک سایت معروف با گرفتن تصویر لخت دختران دانشجو بعنوان وثیقه دریافت وام دانشجویی به انها مبالغی وام می دهد ودر صورتِ بازپرداخت نکردن آن عکس های‌ لخت آن دختران رابا مشخصات انها در اینترنت منتشر می کند! طرح یک سایتِ چینی برای وثیقه وام دانشجویی غوغایی شده هست.

 

گرفتن تصویر های‌ برهنه و لخت دختران در حالیکه صورتشان مشخص هست و کارت شناسایی خودرا در دست دارند , بعنوان وثیقه اعطای وام های‌ دانشجویی خبر ساز شده هست..!

 

تصویر های‌ لخت دختران دانشجو بعنوان وثیقه وام یکی از طرح هایی هست

عکس لخت دختران برای وام گرفتن + برهنه شدن زن جوان چینی

عکس دختران برهنه دانشجو

 

که این روزها در «جی دی کپیتال چین» در حال اجرا می باشد و دختران دانشجو با دادن تصویر های‌ لخت با صورتِ خود میتوانند چند برابر وام دانشجویی دریافت کنند که اگرچه درصورت عدم پرداخت بدهی تصویر های‌ لخت دختر دانشجو بر روی اینترنت منتشر خواهد شد.

 

جدیدا وام دهندگان وبسایت «جی دی کپیتال» در چین اعلام کردند دانشجویان زن برای دریافت وام اینترنتی موظفند خودرا بعنوان وثیقه در اختیار وام دهندگان قرار دهند.

 

به دنبال انتشار این خبر, تعدادی از دانشجویان تصاویر لخت خودرا درحالی که کارتِ شناسایی را در دست خود نگه داشته بودند, برای شرکت «جی دی کپیتال» ارسال کردند.

عکس لخت دختران برای وام گرفتن + برهنه شدن زن جوان چینی

دختران زیبای لخت

 

گفته می شود در ازای این اقدام, متقاضیان می توانند 2 تا 5 برابر افراد دیگر وام دریافت کنند.وام دهندگان به دانشجویان گفتند درصورتی که وام را در موعد مقرر بازپرداخت نکنند, تصاویر برهنه انها در اینترنت منتشر خواهد شد.

 

به گزارش تالاب روزنامه «بیجینگ یوث دیلی» در گزارشی اعلام کرد یکی از دانشجویان دراین خصوص گفت” قرار هست به زودی یک تجارت کوچک راه اندازی کنم. به همین دلیل در ماهِ فوریه «حدود چهار ماه پیش» با ارسال عکسهای برهنه خود به این وبسایت در ازای دریافت « 120000 یوآن 12873 پوند » موافقت کردم. اما در مدت چهار ماه, بدهی های‌ من بیش از دو برابر شده هست.

 

عکس های لخت دختران برای وام گرفتن

عکس لخت دختران برای وام گرفتن + برهنه شدن زن جوان چینی

این دانشجو از بیم انتشار تصاویر لخت اش در اینترنت وادار شد از خانواده اش پول قرض بگیرد. از روز چهارشنبه تا به حال بیش از هزاران نفر در اینترنت در خصوصِ «وام برهنگی» نظراتی منتشر و این اقدام تحقیرکننده را محکوم کرده اند.شرکت «جی دی کپیتال» درسال «2007» در پکن تاسیس شد و به تامین وام اینترنتی برای افراد متقاضی مشغول کار هست.

 


 

برهنه شدن زن جوان چینی

زنی که وقتی فهمید همسرش با زن دیگری در ارتباط هست تصمیم گرفت تا کاملا برهنه شود ودر خیابان جلوی مردم ظاهر گردد. زن برهنه چینی در وسط خیابان در وضع آشفته ای چشم براه همسرش شد. تصویر چینی که بعلت ارتباط جنسی با شوهر یکی از این زنان بدست آنان قصاص شده هست.

 

زن لخت چینی ادعا کرده که زنی با همسرش ارتباط داشته, بنابر این وی را به کمک رفقا اش وسط خیابان مورد ضرب و شتم قرار داد.بر زمینه گزارشات این پیشامد در «آن هوئی» واقع در شرق چین در حلقه ای از گروه و تماشاچیان رخ داده هست.

 

به گزارش پارس ناز ویدئو هولناکی از ضرب و شتم زن چینی توسط همسر مرد مورد علاقه اش به کمک رفقا این بانو در رسانه های اجتماعی منتشر شده که مورد انتقاد کاربران قرار گرفته هست.

عکس لخت دختران برای وام گرفتن + برهنه شدن زن جوان چینی

دراین ویدئو لزرش دهنده گروهی از زنان, زن دیگری رابه انگ دیده شدن با همسر یکی از این بانو ها مورد ضرب و جرح قرار دادند. همسر این مرد که به شدت عصبانی هست مو های این زن را می کشد و لباس های این زن را در ملاعا درمی آورد. زن برهنه چینی که مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود کوشش داشت با لباس اش بخش برهنه بدن خودرا پوشش دهد که به وی این اجازه هم داده نمی شود.

 

دیگران که نیز نظاره گر این صحنه میباشند کوشش در متوقف کردن این اقدام هم نمی کنند. زنی که این بانو رابا همسرش دیده از قربانی مدام می پرسد؟ مرا نمی شناسی؟

 

تا زمان آخر ویدئو زنان دیگر بر سر قربانی فریاد می زنند.انتشار این ویدئو در رسانه های اجتماعی بازخورد فراوانی داشته و عده ای از کاربران معتقد بودند اقدام این گروه از زنان برهنه اشتباه بوده هست.

 

متاسفانه سوء استفاده جنسی از زنان در بسیاری از نقاط دنیا هنوز وجود دارد و امیدواریم هر چه زودتر مشکلات این چنین برطرف شود.

آرایش زیر شکم در مشهد, ارایش زیر شکم بانوان, ارایش زیر شکم خانم, فایل صوتی کلاس زناشویی, کلاس اتاق خواب در مشهد, دانلود فایل صوتی آموزش مسائل زناشویی, کلیپ های صوتی روابط زناشویی, فایل لو رفته مشهد,

فیلم خانم جلسه ای آرایش زیر شکم