مسائل زناشوئی / اخبار داغ حوادث / آخرین آمار فوتی ها و مسموم شدگان مشروبات الکلی در کرج
آخرین آمار فوتی ها و مسموم شدگان مشروبات الکلی در کرج

آخرین آمار فوتی ها و مسموم شدگان مشروبات الکلی در کرج

رییس مرکز فوریت های پزشکی و اورژانس البرز آخرین آمار از تعداد جان باختگان و مسموم شدگان مصرف مشروبات الکلی تقلبی در کرج را اعلام کرد.

کشف محموله مشروبات الکلی در کرج

رییس مرکز فوریت های پزشکی و اورژانس البرز در تشریح جزئیات این خبر گفت:یک نفر به تعداد فوتی های ناشی از مصرف مشروبات الکلی در کرج اضافه شد و تعداد جان باختگان به چهار نفر رسید. مشروبات الکلی

مشروبات الکلی

مهرداد بابایی اظهار کرد:از چهار روز گذشته تاکنون شاهد مراجعه افرادی به بیمارستان های کرج بودیم که بر اثر مصرف مشروبات الکلی تقلبی مسموم شده بودند.

وی ادامه داد:در ابتدا 25 نفر برای انجام اقدامات درمانی به بیمارستان رجایی کرج منتقل شدند ولی از دیشب تا کنون تعداد آنها افزایش یافته و به 45 نفر رسیده است.

مشروبات الکلی

بابایی افزود:تا شب گذشته تعداد فوتی های این حادثه سه نفر بود ولی متأسفانه یکی دیگر از این مسموم شدگان به دلیل وخامت حال امروز جان خود را از دست داد و با این احتساب تعداد فوتی ها به چهار نفر رسید.

وی گفت:در حال حاضر 41 نفر از این مسموم شدگان در بیمارستان بستری هستند و برخی به دلیل بالا بودن میزان مسمومیت دیالیز می شوند. امید است اقدامات درمانی برای بهبود حال این مسموم شدگان موثر واقع شود و به تعداد فوتی ها اضافه نشود.

آرایش زیر شکم در مشهد, ارایش زیر شکم بانوان, ارایش زیر شکم خانم, فایل صوتی کلاس زناشویی, کلاس اتاق خواب در مشهد, دانلود فایل صوتی آموزش مسائل زناشویی, کلیپ های صوتی روابط زناشویی, فایل لو رفته مشهد,

فیلم خانم جلسه ای آرایش زیر شکم