مسائل زناشوئی / اخبار داغ حوادث / واژگونی خونین سمند در اتوبان شیخ فضل الله تهران + تصاویر

واژگونی خونین سمند در اتوبان شیخ فضل الله تهران + تصاویر

واژگونی سمند در اتوبان شیخ فضل الله تهران + تصاویر

واژگونی خودروی سواری سمند در بزرگراه شیخ فضل الله نوری باعث مجروح شدن راننده خودرو شد.
واژگونی سمند ، واژگونی سمند در تهران

جزئیات واژگونی سمند در اتوبان شیخ فضل الله

جام جم: خودروی سمند در بزرگراه شیخ فضل الله نوری بعد از واژگونی و شکافتن گاردریل وسط بزرگراه متوقف شد.رپورتاژ

رپورتاژ

 واژگونی سمند

ساعت 11:45 امروز با تماس رانندگان خودروهای عبوری از مسیر غرب به شرق بزرگراه شیخ فضل الله نوری، قبل از بزرگراه جناح با سامانه 125 و اعلام خبر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران فوراً آتش نشانان ایستگاه 34 را به محل حادثه روانه کرد.

واژگونی سمند

 فرمانده آتش نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد:یک دستگاه خودروی سواری سمند هنگام حرکت در مسیر غرب به شرق بزرگراه شیخ فضل الله نوری، به علت ناتوانی در کنترل خودرو، از مسیر اصلی منحرف و بعد از واژگونی و شکافتن گاردریل وسط بزرگراه، متوقف شده بود.

واژگونی سمند

 علی مرتضی شاه محمدی با اعلام اینکه راننده خودرو (مردی حدود پنجاه و پنج ساله) از ناحیه سر و گردن دچار آسیب دیدگی شده بود، افزود:راننده قبل از رسیدن آتش نشانان با کمک شهروندان از خودرو خارج شده بود که آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و قطع برق خودرو، از نشت بنزین جلوگیری کردند، آنگاه خودرو را به حالت اولیه درآورده، مجروح را به عوامل اورژانس تحویل داده و پس از انتقال خودرو به محل امن به مأموریت خود پایان دادند.

واژگونی سمند

 علت این حادثه توسط عوامل راهنمایی و رانندگی در دست بررسی است.

آرایش زیر شکم در مشهد, ارایش زیر شکم بانوان, ارایش زیر شکم خانم, فایل صوتی کلاس زناشویی, کلاس اتاق خواب در مشهد, دانلود فایل صوتی آموزش مسائل زناشویی, کلیپ های صوتی روابط زناشویی, فایل لو رفته مشهد,

فیلم خانم جلسه ای آرایش زیر شکم