مسائل زناشوئی / روابط زناشویی / ۵ پوزیشن رابطه جنسی مخصوص افرادی که زود انزالی دارند

۵ پوزیشن رابطه جنسی مخصوص افرادی که زود انزالی دارند

رابطه جنسی

پوزیشن های مناسب برای افرادی که زود ارضا میشوند

همیشه گفته است که زود انزالی چیزی نیست که از آن خجالت بکشید اما کاملا مشخص است که لذت رابطه جنسی را برای زوجین از بین میبرد و یا به میزان قابل توجهی کاهش میدهد. اما یکی از راه هایی که برای حل این مشکل وجود دارد این است که از پوزیشن های و روش هایی استفاده کنید که باعث میشود رابطه جنسی شما طولانی تر شود.

۱٫ رابطه جنسی دهانی

اغلب افراد هنگام رابطه جنسی سریع سراغ اصل کار میروند، اما اگر ابتدا برای مدتی رابطه جنسی دهانی داشته باشید باعث طولانی تر شدن رابطه شما میشود. همچنین میتوانید از اسباب بازی های جنسی نیز استفاده کنید.

۲٫ رابطه در پوزیشن ایستاده

پوزیشن های ایستاده بطور کلی سخت تر است چراکه نیاز به انرژی بیشتری دارد چراکه هم باید تعادل خود را حفظ کنید و هم رابطه را ادامه دهید، به همین دلیل باعث میشود تا ارضاع شدن و رسیدن به نقطه انزال بیشتر طول بکشد.

پوزیشن رابطه جنسی

۳٫ زانو بالا

در این پوزیشن زن در کنترل است و به راحتی میتواند همانگونه که دوست دارد حرکت کند. برای انجام این پوزیشن زن باید روی کمر دراز بکشد و پا های خود را بصورت جفت شده بالا آورده و به سینه شریک جنسی خود بچسباند. استفاده از کاندوم های دندانه دار در این پوزیشن میتواند کمک کند که زن بهتر تحریک شده و زود تر به ارگاسم برسد.

۴٫ پوزیشن قاشق

در پوزیشن قاشق دخول خیلی عمیق نیست و سرعت زیادی هم نمیتوان داشت. در این پوزیشن زوجین به یکدیگر نزدیک تر هستند و رابطه جنسی صمیمانه تر میباشد. به همین دلایل پوزیشن قاشق میتواند باعث افزایش مدت رابطه جنسی شما بشود.

۵٫ پوزیشن دختر گاوچران

در این پوزیشن دختر گاوچران زن بالا قرار میگیرد. در این پوزیشن مرد خیلی ریلکس دراز کشیده و زن همه کار ها را انجام میدهد. به همین دلیل مرد میتواند خود را بهتر کنترل کند و دیرتر ارضاع بشود. همچنین باید اشاره کرد که در پوزیشن دختر گاوچران خانم ها خیلی بهتر به ارگاسم میرسند و رابطه جنسی هم طولانی تر میشود.


چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. نظرات، پیشنهادات و مقاله های درخواستی خود را از طریق قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.

۵ پوزیشن رابطه جنسی مخصوص افرادی که زود انزالی دارند

صداهایی که هنگام ورود و خروج آلت مرد از واژن زن شنیده می شود

صداهایی که هنگام ورود و خروج آلت مرد از واژن زن شنیده می شود